Ochranné kapsy - Adom - shop

Ochranná kapsy na nosítko nebo šátek. Kapsy jsou z velmi kvalitního softshellu. Nepromokne, neprofoukne a miminku v ochranné softshelové kapse zaručí teplo po celý rok.
Stažením ochranné softshellové kapsy na třech místech. Je dostatečně široká i vysoká, ochranná softshellová kapsa byla testována i s 16 měsíčním dítětem. Lze ochrannou kapsu nosit s kapuckou, nebo bez ní. Navlékání ochranné kapsy je pomocí pružných pásů, Vyrábíme ochrannou softshellovou kapsu 3v1, zimní kapsu i letní. Novinkou na ochranné softshellové kapse je kapsa na drobnosti i ruce, a reflexní paspule pro Vaši bespečnost.

Nejčatější dotaz k ochranné kapse.

Dobrý den, ráda bych se zeptala, jakým způsobem je řešena kapuce u Ochranných  kapes na nosítko nebo šátek. Z fotek mi to není zřejmé. Děkuji

Hezký den.

Pro uživatele, který ještě tento typ kapes nepožíval, se nedivím. Rád vysvětlím.

Na všech kapsách jsou tři brzdičky na stažení, u okraje kapsy, dvě u spodního kraje a jedna ve zúžené části na horním okraji. Právě tou při stažení vytvarujete onu kapucku, nebo ohrnete a při lepším počasí tvoří stojáček okolo hlavičky dítěte. Popruhy z gumy je lepší zapínat křížem, pak nepadají z ramen. Doporučuji při začátku používání kapsy mít možnost pomocníka, který přitáhne brzdičky ke spokojenosti Vaší i pohodlí pro dítě. Ale maminky to zvládají i samy. Při opakovaném nasazování kapsy to určitě  zvládnete sama. Naše kapsy jsou spíš jednodušší, ale nejsou finančně náročné.

Přeji dobré zkušenosti s výrobky značky ADOM.

M.Míšek

Vyhledávání podle parametrů
Načíst další